Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Ev Aygıtlarında/Aydınlatmalarda/Sıcaklıkta Kullanılan Konserve Bakır Silikon Kauçuk İzole Tel
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| Standart: | UL758 |
Ev Aletlerinde / Aydınlatmada / Isıtıcıda Kullanılan Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır Yüksek Sıcaklık Elektrik Telleri
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| standart: | UL758 |
300v 200c Derece UL1332 Kalaylı Bakır FEP İzoleli Tel
| Grup: | Güneşim |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü / Katı |
| Uygulama: | Isıtma, elektrikli cihaz, ev aletleri |
18AWG Ev Aletleri İzoleli Güç Kablosu Elektrikli Araç Telleri XLPE İzoleli 0.5mmsq Turuncu Renk
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yuvarlak Ev Aletleri Bağlama Teli 22 AWG Awm3289 Alev Geciktirici Kırmızı Far XLPE İzoleli Kablo
| ad: | AWM3289 |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL1199 20awg Elektrikli Esnek Bağlantı Teli PTFE Kablo 600V Anma Gerilimi
| Ürün adı: | Elektrik yüksek kaliteli PTFE tel kablosunda UL1199 20awg |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Kalay Kaplı 20AWG 300V UL1007 Kalaylı Bakır PVC Tel
| Model numarası:: | UL1007 |
|---|---|
| Uygulama:: | cihaz vb. için dahili kablolama |
| İletken Tipi:: | Örgülü |
Fiberglas Örgülü Awm UL3122 20AWG Kırmızı Silikon İzoleli Tel Elektrik Teli
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
18AWG Ev Aletleri İzoleli Güç Kablosu Elektrikli Araç Telleri XLPE İzoleli 0.5mmsq Turuncu Renk
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
32AWG PVC İzoleli Bakır Tel UL1015 300V Yangına Dayanıklı Kablo
| Ürün adı: | PVC Tel |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | PVC |

