Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
İç İzolasyonlu Direnç Teli Beyaz Kalaylı Bakır AWM1007 Ev İçin
| Madde: | PVC yalıtımlı bakır tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 0,24-1,50 mm |
İHA Isıtıcı Fiberglas İzoleli Bakır Tel 30AWG Silikon Kauçuk UL3068
| Ürün adı: | UL3068 |
|---|---|
| yalıtım: | silikon kauçuk fiberglas örgülü |
| orkestra şefi: | kalaylı bakır |
32-16AWG PVC yalıtımlı bakır tel ısıya dayanıklı elektrik kablosu UL1007
| İzolasyon: | PVC |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 32-16AWG |
Elektronik Ekipman PVC Kılıflı Kablo, Yalıtımlı Güç Kablosu AWM1430 Dahili Kablolama
| İzolasyon: | XLPVC |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1.05-2.4mm |
Elektrikli Esnek 20AWG 300V UL1007 Kalaylı Bakır PVC İzoleli Bakır Tel
| Model numarası:: | UL1007 |
|---|---|
| Uygulama:: | cihaz vb. için dahili kablolama |
| İletken Tipi:: | Örgülü |
Silikon Kauçuk UL3068 Fiberglas Örgülü Teller İzolasyon 30AWG
| Ürün adı: | UL3068 |
|---|---|
| yalıtım: | silikon kauçuk fiberglas örgülü |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Esnek PVC Emaye Bakır Tel 18 AWG Şeffaf Güç Kablosu
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| iletken malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
Yangına Dayanıklı 16-30 AWG Örgülü Tel, UL3068 Fiberglas Örgülü Kablo Halojensiz
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
300V 200C 24AWG Cam Elyaf Örgülü Tel Silikon UL3122
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
24awg UL3122 Silikon Kauçuk İzolasyon Kablosu Fiberglas Örgülü
| İletken Tipi: | telli |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Silikon Kauçuk ekstrüde |
| iletken malzeme: | kalaylı bakır |

