Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
18 AWG Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Gerilim Elektrik Kablosu
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 200C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
UL1592 FEP Silikon İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Kaplı Kalaylı Bakır
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200 derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
UL4330 Kauçuk Silikon İzoleli Tel Çok Çekirdekli Kablo 18AWG
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 150C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
20 AWG Örgülü Silikon Kauçuk Örgülü Tel Kablo Bakır İletken Sanayi Teli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL3122 Silikon Kauçuk Yüksek Gerilim Silikon Tel Endüstriyel Güç Örgülü Kablo 600V
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Ev Aletleri için IATF Fiberglas İzoleli Bakır Tel 20AWG 600V UL3069
| Ürün adı: | UL3069 |
|---|---|
| yalıtım: | silikon lastik |
| orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Çin tedarikçisi ul3123 600v 150c silikon kauçuk kalaylı bakır tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 16awg-30awg |
200C sıcaklık derecesi FEP yalıtımlı elektrikli iletken UL VW-1 Yanıcılık 300V Voltaj derecesi
| Yanıcılık: | UL VW-1 |
|---|---|
| Esneklik: | ≥3D |
| Dış çapı: | 2,5 mm |
FEP yalıtılmış elektrik telinin sıcaklık aralığı -60°C~200°C Beyaz 2.5 mm dış çaplı
| Şoför: | Bakır |
|---|---|
| Kapasite: | ≤50pF/m |
| Ürün Adı: | FEP İzoleli tel |
Bakır iletken FEP yalıtımlı kablo dış çapı 2.5mm Güç aktarımı için
| Sıcaklık aralığı: | -60°C~200°C |
|---|---|
| yalıtım kalınlığı: | 0,25 mm |
| Malzeme: | Şubat |

