Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
Alev Geciktirici Silikon Kauçuk İzoleli Kablo, Elektrikli Isıtıcı Tel UL3222
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri İzoleli XLPE Bağlantı Teli 305M/ Rulo Bakır İletken
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
300v 200c UL3071 Bakır Elektrik Teli 10awg Örgülü Kalaylı Bakır Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Isıtma UAV XLPE Bağlantı Teli UL3266 30AWG Esnek 610m/ Rulo
| Ürün adı: | UL3266 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| orkestra şefi: | kalaylı bakır |
2.5mm Esnek Elektrikli Bakır Kalaylı Tel Silikon Kauçuk İzoleli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL3135 Silikon Kauçuk Isı Direnci Yalıtımlı Isıtma Teli Kalaylı Bakır 22 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL Listeli PVC İzoleli Bakır Tel / Klima İçin PVC İzoleli Kablo UL1007
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 80 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
24AWG UL3122 Cam Elyaf Örgülü Tel Silikon 300V
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Kalaylı Bakır UL1726 PFA Bağlantı Kablosu İzolasyonu 250C Esnek
| Ürün adı: | UL1726 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Yüksek Sıcaklık Esnek Multicore Kablo, PVC Kılıf Kablo FEP İzolasyon
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 105 ℃ / 180 ℃ |
| yalıtım: | FEP |

