Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
3.0mm Fiberglas Yalıtımlı Bakır Tel 180C Kahve Makinesi Halojen Ücretsiz
| Gerilim: | 300V / 500V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 180C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
0.25mm yalıtım FEP Kablo aralığı -60°C~200°C Endüstriyel kullanım için
| Flexibility: | ≥3D |
|---|---|
| Elongation: | ≥200% |
| Material: | FEP |
300V 305m/ Rulo Silikon Kauçuk Tel UL3130 Nikel Kaplama Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
250C UL3253 Nickel Plated Copper Wire Silicone Rubber 300V 305m/ roll
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
Bakır iletken 0.25mm yalıtım FEP kablo 300V Voltaj değerlendirme gerim gücü
| Conductor: | Copper |
|---|---|
| Insulation Thickness: | 0.25mm |
| Elongation: | ≥200% |
Esnek 13 AWG Silikon Kauçuk İzole Kablo Yüksek Sıcaklık 200°C Ev Aygıtları / Isıtma için
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Sıkıştırma Direnci: | Yüksek |
| ozon direnci: | - İyi. |
UL3122 Esnek Silikon Elektrik Tel 300V Çaplı İletici Kırmızı Siyah Beyaz Renk
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi: | Silikon Kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
UL3222 Lighting 305m/ Roll Silicone Flexible Cable 150C Nickel Plated Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Flexible 305m/ Roll PFA Hook Up Wire UL1726 250C 300V Tinned Copper
| Ürün adı: | UL1726 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL3222 Aydınlatma 305m/ Rulo Silikon Esnek Kablo UL758 Nikel Kaplama Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |

