Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
Güvenli bakır iletken silikon yalıtım kablosu Yüksek esneklik
| Esneklik: | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| ozon direnci: | - İyi. |
Yüksek sıcaklık esnek 20-26 Awg UL3140 Silikon Kauçuk İzoleli kalaylı bakır elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
200C Tinned Fiberglass Insulated Copper Wire 305m/ Roll UL3241
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablo İzolasyonu Esnek AWM Kablosu UL 758 Standardı
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
200C UL3241 Fiberglas İzoleli Bakır Tel 305m / Rulo Yüksek Sıcaklık Silikon Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
Jeneratör için 200C UL3367 Kalaylı Bakır İzoleli Kablo 18AWG VDE
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
300V Silikon Kauçuk İzolasyon Kablosu UL3122 24awg Fiberglas Örgülü Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
305m/ Rulo Fiberglas Nikel Kaplama Bakır Kablo UL3219 Silikon Kaplı Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Page not found, Please Back Home
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
UL3254 22 Awg Örgülü Bağlantı Tel, 250C Yüksek Sıcaklık Fırın Tel Çok Renkli
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 250C |
| İzolasyon: | Fiberglas |

