Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
Elektrikli Aletler UL 3367 için 18 AWG Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
150deg Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel Far 600V UL 3137 için 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Süper Esnek Silikon Kauçuk Isıtıcı UL 3138 Aşınmaya Dayanıklı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
multicore 200C UL20604 / 20711 Ev tutma için FEP İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Yüksek sıcaklık 1.5mm VDE8207 Yalıtımlı Tel dayanıklı yağa dayanıklı FEP kablosu
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |
16AWG 3068 fiberglass braid silicone rubber insulation heating resistant electrical high temperature wire
| İletken Malzemesi: | bakır veya kalaylı bakır |
|---|---|
| Uygulama: | Isıtma, motor, elektrikli alet, mekanik ve elektrikli makine vb. |
| tip: | yalıtımlı nikel bakır tel |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
UL3122 flexible silicone electrical wire for electrical wire with red black white color
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel / Elektrikli Isıtma Bobini Teli UL3219
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

