Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
150 Santigrat 300V Silikon Kauçuk Tel İzoleli AWM3068 İnşaat 7 / 0.10mm
| Malzeme: | Kırmızı, siyah, yeşil, mavi, kahverengi, beyaz, sarı / yeşil, vb |
|---|---|
| İletken malzeme: | Bakır, bakır veya kalaylı bakır |
| Uygulama: | mekanik ve elektrikli makine vb |
200C Anma Sıcaklığı 18 Awg Kahve Makinesi Için 300 v Tel / Fırın UL3241 Listelenmiştir
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26-14AWG |
UL1333 FEP İzolasyon Kaplı Tel Kalaylı Bakır İletken 26AWG
| Ürün adı: | UL1333 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Çift İzolasyonlu Bakır FEP İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Kablosu 22 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| iletken malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Esnek 13 AWG Silikon Kauçuk İzole Kablo Yüksek Sıcaklık 200°C
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Aşınma direnci: | Yüksek |
| ozon direnci: | - İyi. |
Güvenli bakır iletken silikon yalıtım kablosu Yüksek esneklik
| Esneklik: | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| ozon direnci: | - İyi. |
LED Aydınlatma Uygulaması için Sarı 22awg 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek sıcaklık esnek 20-26 Awg UL3140 Silikon Kauçuk İzoleli kalaylı bakır elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
8awg Kalaylı Bakır Esnek AWM Kablosu UL758 Silikon Kauçuk
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
150C UL3136 Silikon Kurşun Tel Kalaylı Bakır 305m / Aydınlatma için rulo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |

