Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
600V 450V Silikon Test Kablosu Fiberglas 4 6 8 AWG CCC
| iletken malzeme: | bakır veya kalaylı bakır |
|---|---|
| Uygulama: | Isıtma, motor, trafo sargıları ve benzeri, elektrikli alet, mekanik ve elektrikli makine vb. |
| Yalıtım malzemesi: | Fiberglas silikon tel |
Kalaylı Bakır İletkenli XLPE İzoleli Tel İHA Isıtıcı UL3321 150C
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
İHA Isıtıcı için 600V 150C Kalaylı Bakır XLPE İzoleli Tel Bakır İletken
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
2-7pins yüksek sıcaklık UL20262 FEP elektro termal ürünler için İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |
16awg 450C Yüksek Sıcaklık Mika İzoleli Tel / Nikel Kaplama Bakır Tel UL5128
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 450 ℃ |
| yalıtım: | Bardak |
UL1180 PTFE kaplı nikel şerit kaplı bakır tel 300V 200C elektriksel esnek tel
| Ürün adı: | Elektrik yüksek kaliteli PTFE tel kablosunda UL1180 20awg |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL1007 PVC Kaplı kalaylı bakır tel elektrikli esnek tel 300V 80C
| Model numarası:: | UL1007 |
|---|---|
| Uygulama:: | cihaz vb. için dahili kablolama |
| İletken Tipi:: | Örgülü |
300 V Ptfe Kanca Kadar Tel E239689 UL1726 Yalıtım Nikel Kaplama Bakır İletken
| Ürün adı: | UL1726 yalıtım yüksek sıcaklık direnci elektrik bağlantı kablosu |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
AWM3122 20AWG Fiberglas İzoleli Bakır Tel 305m / rulo 300V 200C
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Isıtma ev aletleri İÇİN VDE 300V 0.35mm Silikon Kauçuk Tıbbi Tel UL758
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |

