Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
Silikon Kauçuk Fiberglas İzoleli Bakır Kablo 4 6 8AWG 300V CCC
| iletken malzeme: | bakır veya kalaylı bakır |
|---|---|
| Uygulama: | Isıtma, motor, trafo sargıları ve benzeri, elektrikli alet, mekanik ve elektrikli makine vb. |
| Yalıtım malzemesi: | Fiberglas silikon tel |
610m Katı PVC İzoleli Bakır Tel UL1007 Elektrik Bağlantı Kablosu
| İletken Malzeme: | Bakır veya Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Başvuru: | Isıtma, motor, trafo sargıları ve benzeri, elektrikli alet, mekanik ve elektrikli makine vb. |
| anma gerilimi: | 300V |
Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel Esnek UL3241 Nem Geçirmez
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | nikel kaplı veya gümüş kaplı bakır tel |
Ev Aletleri İzoleli Hoparlör Teli, Kauçuk Test Kurşun Teli UL 4330
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
Küf Geçirmez 12 AWG Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel Yüksek Sıcaklık Kablosu UL3253
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 250 ℃ |
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır tel |
Yanmaz 1.5 mm Silikon Kauçuk İzoleli Tel Alev Direnci VDE (N) 2GFAF
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Kırmızı UL3223 Silikon Kauçuk Kaplı Tel, Esnek Pirinç Ocak Teli Hava Direnci
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
20awg esnek UL 3132 Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel kalaylı bakır tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
22AWG esnek tel UL3136 silikon kauçuk yalıtımlı tel katı iletken
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
Süper esnek tel UL3367 silikon kauçuk yalıtımlı tel kalaylı bakır iletken
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26-10AWG |

