Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
Alev Geciktirici 12 Awg Silikon Kauçuk Cam Örgü Tel UL3074 Özelleştirilmiş Renk
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
Kahve Makinesi İçin Gıda Sınıfı Yüksek Sıcaklık Esnek Boru Silikon Kauçuk Kılıf
| Sıcaklık: | 180-250C |
|---|---|
| Voltaj: | 300-6000V |
| Ambalaj bilgileri: | Rulo başına 100m |
20/22 / 24awg UL1330 yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel 200C 600 V
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Yüksek sıcaklık cihazı kurşun tel yalıtımlı tel kablo UL1330 10-28AWG
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | FEP |
200C 30KV Yumuşak Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3239 Özelleştirilmiş Renk
| Nominal Gerilim: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Fiberglas İzoleli Örgülü Kalaylı Bakır Tel 1.68-2.66mm Çap AWM3122
| İzolasyon: | Cam Elyafı ve Silisikon Kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken tipi: | telli |
Yüksek kaliteli UL 3122 300V 200C silikon İzoleli Tel fiber cam örgülü tel siyah beyaz mavi sarı
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek sıcaklıklı FEP yalıtımlı tel ip 200 derece 30 AWG
| İsimlendirilmiş voltaj: | 600V |
|---|---|
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 200C |
| Teslim Zamanı: | 7-15 gün |
UL3075 10AWG Endüstriyel ısıtıcılar için 600V değerli voltaj ve 200C değerli sıcaklık ile silikon cam lif örgü tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Tel çapı: | 10AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |

