Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
200C 8awg UL1199 PTFE Tel Yüksek Sıcaklık yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PTFE |
26awg 200C UL1709 PFA Motosiklet için yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
32awg 200C UL1710 PFA yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel lider tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
UL3512 Esnek Bakır Bağlama Teli, 0.5-4.0 Sq Mm Elektrik Kurşun Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 0,5-4,0 m² |
E239689 UL1332 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplamalı Nikel Kaplama Bakır İletken
| Ürün adı: | UL1332 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
18awg 200C UL1592 otomotiv için yüksek sıcaklık İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Tüm Renkler İzoleli Örgülü Bakır Tel, PTFE İzoleli Kablo UL1180 20awg
| Ürün adı: | Elektrik yüksek kaliteli PTFE tel kabloda UL1180 20awg |
|---|---|
| Renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL1199 20awg Elektrik Esnek Kanca Up Tel PTFE Kablo 600 V Nominal Gerilim
| Ürün adı: | UL1199 20awg Elektrik yüksek kaliteli PTFE tel kablo |
|---|---|
| Color: | All colors |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Ev Aletleri için 20 AWG Yüksek Sıcaklık FEP İzoleli Tel 200C
| Ürün adı: | Bakır Çekirdekli PVC İzolasyon Teli |
|---|---|
| Renk: | Müşterinin Gereksinimi |
| Kondüktör: | telli Bakır |
26awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas İzoleli Tel ul3122 nikel kaplama bakır tel için sensör
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | Fiberglas |

