Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
600V Home Appliances Flexible Rubber Insulated Wire CCC 16AWG UL3134
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Isıya Dayanıklı 200C 0.5sqmm UL3512 Esnek İzoleli Tel
| boyut: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| renk: | siyah, kırmızı, beyaz, sarı, mavi, yeşil, gri, sarı-yeşil, pembe |
| Voltaj: | 600V |
Esnek Yağa Dayanıklı Kablo İzolasyonu, Isı Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
Ev Aletleri İzoleli Hoparlör Tel, Kauçuk Test Kurşun Tel UL 4330
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
22WAG UL1858 PFA Yüksek Sıcaklık Yalıtımlı Tel 150 Derece
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |
XLPE Endüstriyel Makine İçin Askı Teli 18AWG 0.30-7.60mm Çap
| madde: | XLPE Bağlama teli |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Kanca Tel UL10362
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Silikon Kauçuk Awm3122 26AWG Kırmızı Far XLPE Tel
| model: | UL3122 |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır |

