Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
200C 18AWG PTFE Kalaylı Bakır Tel Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
FT2 Özelleştirilmiş Renkler Silikon Kauçuk Tel UL4594 16 AWG 600V / 200C Robot Işık İçin
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
Esnek Silikon Kaplı Tel UL3135 Motor Isıya Dayanıklı Kablo
| anma gerilimi: | 600v |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
3 * 24 AWG Silikon Tel 300V/150C Siyah Robot UL4297 Silikon Kauçuk Kablolar
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
Isıtıcı için 18 AWG Kalaylı Bakır Elektrikli Silikon Tel Yükseklik Sıcaklığı 600V
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Yüksek Gerilim Silikon Kauçuk Tel VDE H05S-K 750V 180C 0.5mm
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
600V 150C Silikon Kauçuk İzoleli Kablo UL3134 Kalaylı Bakır
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
150C 12awg UL3134 Kalaylı Bakır Aydınlatma Teli İHA OEM ODM
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
LED Aydınlatma için VDE 26 / 0.254 16AWG Silikon Kauçuk Tel UL3134
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
26 / 0.254 UL758 1000Ft Kalaylı Bakır Silikon Tel 16AWG
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

