Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
Aydınlatma için Bakır Örgülü İzoleli PVC Elektrik Teli UL1015 30AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
Çok Renkli PVC yalıtılmış bakır tel saf bakır iletken UL sertifikalı UL1015
| İsimlendirilmiş voltaj: | 600V |
|---|---|
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 105C |
| yalıtım: | PVC |
Çok Renkli PVC İzoleli Bakır Tel Saf Bakır İletken UL Sertifikalı UL1015
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 105C |
| İzolasyon: | PVC |
22 Awg Silikon Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL 3122 Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
UL3135 Silikon Kauçuk Isı Direnci Yalıtımlı Isıtma Teli Kalaylı Bakır 22 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
2.5mm Esnek Elektrikli Bakır Kalaylı Tel Silikon Kauçuk İzoleli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL3135 Silikon Kauçuk İzoleli Isıtma Teli Yüksek Sıcaklık Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Fiberglas İzolasyon Silikon Kauçuk Tel UL758 Dia 1.45mm
| Malzeme: | Silikon lastik |
|---|---|
| yalıtım: | Cam elyaf |
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
Yanmaz Elektrikli Isıtma Elemanı Tel 450C Mika İzoleli UL5335 UL Sertifikası
| İzolasyon: | mika |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır veya saf nikel |
| Boyutu: | 22-4AWG |
600-750V XLPE yalıtımlı güç kablosu, 26 AWG bağlantı teli Ul758 Standart
| Şoför: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 600-750V |
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 150°C |

