Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
SGS 12AWG Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3134 600V 150C
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL3134 Silikon Kauçuk İzoleli Tel 12AWG Aydınlatma İçin Kalaylı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
CCC UL3134 14AWG Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Kalaylı Bakır 18awg Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3134
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
200C 16-26AWG Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır UL3135
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ° C |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
610m/ Roll Silicone Rubber Insulated Wire VDE UL3135 Flexible Silicone Wire 26AWG
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ° C |
| Adedi: | 3050M |
CSA UL3135 Silikon Esnek Yalıtımlı Tel 16AWG 305M/ Rulo
| Ürün adı: | UL3135 |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz kırmızı |
| yalıtım: | silikon |
26 AWG Ev Aletleri İçin Isıya Dayanıklı Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kablo UL3135
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Ev Aletleri için Ultra Esnek Silikon İzoleli Tel Isıya Dayanıklı Kablo UL3135
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Ul1710 Siyah PFA İzoleli Tel 600v 200c Awm1710 Vw -1 Aydınlatma Ev Aletleri Isıtıcı
| Ürün adı: | PFA telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | PFA telleri rubbe Yalıtım Kablosu |

