Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
UL10362 Geciktirici Kaplamalı PFA İzoleli Tel Yüksek Gerilim Elektrik Kablo Teli 28AWG
| anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 250 Derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
30V FEP İzoleli Tel Isıtma Uygulaması Bakır Elektrik Teli Çok Çekirdekli
| anma gerilimi: | 30VV |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 105 Derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
UL1709 200 Derece PFA İzoleli Tel Isıya Dayanıklı Otomotiv İç Kabloları
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200 derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
Yüksek Sıcaklık FEP İzoleli Tel Elektrik Bakır Güç Kablosu 200V
| anma gerilimi: | 200V |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 150 derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
600V Home Appliances Flexible Rubber Insulated Wire CCC 16AWG UL3134
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri Conne Fiberglas Silikon Kauçuk Kablo Isı Direnci 16 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Kaliteli UL 3134 12AWG Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel Ev Aletleri aydınlatma ısıtıcısı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL 3134 18AWG Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel Ev Aletleri aydınlatma ısıtıcısı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek kaliteli UL 3134 16AWG Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel Ev Aletleri aydınlatma ısıtıcısı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

