Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
VDE0250 Elektronik ve Havacılıkta Zorlu Ortamlar için Rulo başına 100m ve Örgülü İletkenli Standart FEP Yalıtımlı Tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap seçenekleri: | 2X0,5, 2X0,75, 2X1,00, 2X1,25, 2X1,5, 2X2,00, 2X2,50, 3X0,50, 3X0,75, 3X1,00, 3X1,25, 3X1,50, 3X2,00 |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
UL3123 150C 600V Ev aletleri ve ısıtıcılar için konserve bakır silikon kauçuk tel
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon kauçuk |
Yüksek Sıcaklık 22 Awg Bağlama Teli, LED Aydınlatma UL3173 için XLPE İzoleli Tel
| Gerilim: | 600V-700V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 150℃ |
| Standart: | UL758 |
22 Ölçü UL758 XLPE İzoleli Tel Kalaylı Bakır İletken
| model: | AWM3321 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
600v 150C Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3213 8AWG FT2 İHA Işıkları İçin Yeşil
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
600v 150C Silikon kauçuk yalıtım teli UL3213 8AWG FT2 Yeşil UAV ışıkları için
| Ürün Adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Şoför: | Kalaylı Bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk Yalıtım Kablosu |
AWM3321 14AWG Şirket tedarik sarı far XLPE izoleli tel
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3321 |
| İzolasyon: | XLPE |
Otomotiv Dahili için ISO 300V Yüksek Gerilim PFA İzoleli Tel
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 250C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
Elektrikli Bakır FEP İzoleli Tel Isıtma Uygulaması 16AWG
| anma gerilimi: | 30V |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 105 Derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
Yüksek sıcaklıklı FEP yalıtımlı tel ip 200 derece 30 AWG
| İsimlendirilmiş voltaj: | 600V |
|---|---|
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 200C |
| Teslim Zamanı: | 7-15 gün |

