Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
1.50mm 305M/ Roll PVC Insulation Wire UL758 RV1015 Tinned Copper
| yalıtım: | PVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-10,66 mm |
Saf Nikel İletken Mika İzoleli Tel Fiberglas Örgülü 18 Awg UL5107
| anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 450℃ |
| yalıtım: | bardak |
Silikon Kauçuk FT-2 Alev TESTİ 0.5-4.0MM2 Elektrik Esnek İzoleli Tel
| renk: | tüm renkler mevcuttur |
|---|---|
| Sıcaklık: | -60-200C |
| Voltaj: | 600V |
Yeni Enerji / Isıtıcı / Aydınlatma için Heet Peroof FEP İzoleli Tel Kalaylı Bakır 600V / 200C
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Silikon kauçuk |
| Nominal Voltaj: | 300 V |
Electrical Appliance Silicone Rubber Insulated Wire 600V 18awg UL3134 150C
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
18AWG Ev Aletleri İzoleli Güç Kablosu Elektrikli Araç Telleri XLPE İzoleli 0.5mmsq Turuncu Renk
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
18AWG Ev Aletleri İzoleli Güç Kablosu Elektrikli Araç Telleri XLPE İzoleli 0.5mmsq Turuncu Renk
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri İzoleli XLPE Bağlantı Teli 305M/ Rulo Bakır İletken
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
300v 200c Derece UL1332 Kalaylı Bakır FEP İzoleli Tel
| Grup: | Güneşim |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü / Katı |
| Uygulama: | Isıtma, elektrikli cihaz, ev aletleri |

