Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
Özel Renkli FEP İzoleli Tel CCC CQC111 20AWG 300V 200C Kalaylı Bakır İletken
| Ürün adı: | FEP telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | FEP teller rubbe Yalıtım Kablosu |
Özel Renk UL20723 PFA İzoleli Tel 600V 200C AWM20723 VW-1 Bakır Tel
| Ürün adı: | PFA telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | PFA telleri rubbe Yalıtım Kablosu |
8 Renk Awm5107 UL758 Nikel PlatingMica İzoleli Tel
| madde: | Mika yalıtımlı tel |
|---|---|
| yalıtım: | Mika + cam |
| Kondüktör: | nikel kaplı bakır |
Paketleme İzoleli Tel Elektronik Ekipman PVC Kılıflı Kablo, İzoleli Güç Kablosu Awm1015 İç Kablolama
| yalıtım: | XLPVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-5,05 mm |
Onay İzoleli Tel Far İzoleli Endüstriyel Korumalı AWM3135
| tip: | yalıtım |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Onay İzoleli Tel Far İzoleli Endüstriyel Korumalı AWM3135
| tip: | yalıtım |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Paketleme İzoleli Tel Elektronik Ekipman PVC Kılıflı Kablo, İzoleli Güç Kablosu Awm1015 İç Kablolama
| yalıtım: | XLPVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-5,05 mm |
16awg 450C Yüksek Sıcaklık Mika İzoleli Tel / Nikel Kaplama Bakır Tel UL5128
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 450 ℃ |
| yalıtım: | Bardak |
Kalaylı Bakır CCC UL3133 305m / Rulo Silikon İzoleli Tel ev aleti
| ad: | 22 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Kalaylı Bakır CCC UL3133 305m / Rulo Silikon İzoleli Tel ev aleti
| ad: | 22 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

