Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
Ev Aletleri Isıtıcı Aydınlatma için Elektrik FEP Tel Kalaylı Bakır Ul1330 600V / 200C
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
UL758 FEP Teli AWM1330 20AWG 600V/200C Isıtıcı / Ev Aletleri İçin Siyah
| Ürün adı: | FEP telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | FEP teller rubbe Yalıtım Kablosu |
Yangından Korunma Esnek İzoleli Tel, 18 Awg 600v Telli Tel UL3132
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 30AWG-16AWG |
UL3138 Esnek İzoleli Tel 10 AWG Kalaylı Bakırlı Silikon Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Size: | 18-9AWG |
10000 Volt 14 AWG Endüstri Makineleri İçin Esnek İzoleli Tel 200m / Rulo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | nikel/gümüş kaplı bakır |
| Boyut: | 22-12AWG |
UL3172 FT2 Tinned Copper Insulation Wire 600V 200C Stranded 18-26AWG
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Silikon Kauçuk FT-2 Alev 2.5mm2 Esnek İzoleli Tel ISO9001
| renk: | tüm renkler mevcuttur |
|---|---|
| Sıcaklık: | -60-200C |
| Voltaj: | 600V |
H05S-K 0.75 Sq Mm Silikon Hook Up Tel, Yüksek Sıcaklık Aletleri Tel VDE Sertifikası
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 0,5-2,5 m² |
16-32AWG Esnek İzoleli Tel Kalaylı Bakır İletken UL1860
| Nominal Gerilim: | 150V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | PFA |
600V Yüksek Gerilim İnce Kurşun Tel, FEP İzoleli Tel UL1901 200 ℃
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP |

