Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone copper wire ] eşleşme 962 Ürünler.
150C 26AWG UL3212 CCC Kalaylı Bakır Teller Yüksek Gerilim Silikon Tel VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi/Beyaz/Kırmızı/Kahverengi/Sarı/Yeşil/Sarı Yeşil/Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
VDE 600V UL758 Kalaylı Bakır Teller 6AWG 150C XLPE Silikon Bağlantı Teli
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi/Beyaz/Kırmızı/Kahverengi/Sarı/Yeşil/Sarı Yeşil/Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
600V 150C UL3137 Silikon Kaplı Tel 305m/ Rulo Kalaylı Bakır Elektrik Kablosu
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3140 20AWG 150C Silikon İzoleli Tel 305m/ Rulo Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3222 Aydınlatma 305m/ Rulo Silikon Esnek Kablo UL758 Nikel Kaplama Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Elektrikli Fırın Isıtma Örgülü
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL3142 Silikon Kauçuk Teller 600v 150C 18AWG FT2 Ev Aletleri İHA Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
150C UL Silikon yalıtılmış tel 305m/ Rulo Doldurulmuş Bakır Tel UL3239 6KV 10KV
| yalıtım: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 300V |
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 150C |
300V 150c 22awg Silikon Kaplı Bakır Tel UL758
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 22AWG |
Bakır UL3135 22Awg Yuvarlak Silikon İzoleli Tel 200c
| model: | UL3135 |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalay bakır |
| Nominal Gerilim: | 600V |

