Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone copper wire ] eşleşme 962 Ürünler.
UL3223 150C Silikon İzoleli Tel 300V Nikel Kaplama Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
150C UL 305m/ Rulo Silikon İzoleli Tel UL3239 6KV 10KV Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
200C UL3241 Fiberglas İzoleli Bakır Tel 305m / Rulo Yüksek Sıcaklık Silikon Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
Page not found, Please Back Home
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
VDE XLPE UL3512 Silikon İzoleli Tel 200C 600V Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
200C Tinned Fiberglass Insulated Copper Wire 305m/ Roll UL3241
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
Alev geriletici silikon yalıtılmış tel yağ direnci 300V
| Rating Voltajı: | 300V/600V |
|---|---|
| Boyut: | 2,5 mm |
| tel tipi: | yalıtımlı |
Esnek VDE 150mm Fiberglas İzoleli Bakır Tel 300V
| yalıtım: | Fiberglas |
|---|---|
| Kaplama: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
2000ft / Roll UL3133 22Awg Silikon İzoleli Bakır Tel
| model: | UL3133 |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
UAV 150C 16AWG Esnek Silikon Kauçuk Tel UL3134 600V
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

