Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone copper wire ] eşleşme 962 Ürünler.
UL3222 Lighting 305m/ Roll Silicone Flexible Cable 150C Nickel Plated Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Silikon Esnek İzoleli Tel 28AWG Saf Kalaylı Bakır Tel
| İletken tipi: | Esnek |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi: | silikon |
| İletken Malzeme: | Bakır |
8AWG UL3512 Silikon Kauçuk Tel 200C Konserve Bakır
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Conductor material: | Tinned Copper wire |
| Insulation material: | Silicone Rubber |
UL3512 12AWG Yüksek sıcaklık uygulamaları için 660/0.08 konserve bakırlı süper yumuşak silikon yalıtımlı tel
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| İletken Tipi: | Kalaylı Bakır |
Otomobil uygulamaları için 600V derecelendirme ve 200C sıcaklığa dirençli Süper Yumuşak 14AWG Silikon yalıtımlı tel
| İletken malzeme: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 14AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Silikon kauçuk |
UL3530 Yüksek sıcaklıklı silikon yalıtılmış tel 200C uygulamaları için tencerelenmiş bakır iletkenli
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 2 |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
Kırmızı Silikon Flex Kablo / Silikon Kaplamalı Elektrik Teli 300V 150C UL3132
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
UL3512 4/0AWG Silikon Kauçuk Tel 200C Isıya Dayanıklı 600V
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 4/0AWG |
UL3134 600V 150C Ev aletleri ve motorlar için konserve bakır iletkenli silikon kauçuk tel
| İletken Malzeme: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 14 AWG, 12 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon |
Kalaylı Bakır CCC UL3133 305m / Rulo Silikon İzoleli Tel ev aleti
| ad: | 22 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

