Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
200 Derece Yüksek Sıcaklık Esnek Boru Silikon Kaplama Fiberglas Örgülü
| Sıcaklık: | 180-250C |
|---|---|
| Gerilim: | 1.2-2.5KV |
| Alev testi: | VW-1 ve FT-1 |
2AWG 7 / 2.48 UL1726 Alçak Gerilim Bükülü Kalaylı Bakır PFA İzoleli Tel beyaz mavi siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
FDA Sertifikası Yüksek Sıcaklık Esnek Boru / Yüksek Sıcaklık Tel Sleeve
| Sıcaklık: | 180-250C |
|---|---|
| Gerilim: | 300-6000V |
| Ambalaj bilgileri: | Rulo başına 100m |
1.2-2.5KV Yüksek Sıcaklık Esnek Boru Ve Sleeve Alev Geciktirici
| Sıcaklık: | 180-250C |
|---|---|
| Gerilim: | 1.2-2.5KV |
| Alev testi: | VW-1 ve FT-1 |
UL1726 İzoleli Tel 12AWG 300V 250 Derece 7AWG 37 / 0.60mm Telli Kalaylı Bakır kırmızı beyaz
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
PFA İzoleli Tel UL1726 300V 8AWG kalaylı bakır iletken tel kırmızı siyah yeşil
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
PFA İzoleli Tel UL1726 300V 250C kalaylı bakır iletken tel kırmızı siyah yeşil
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL1330 FEP Tefzel yalıtılmış tel 200C 600V konserve bakır
| Sıcaklık derecesi: | 200°C |
|---|---|
| Şekil: | Yuvarlak |
| AWG Boyutları: | 12, 20, 22, 24, 8, 14, 16, 18, 6, 2, 4 |
UL 3239 16AWG 52 * 0.18 3KV 200C Kalaylı Bakır İletken Esnek İzoleli Tel siyah kırmızı beyaz
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
VDE Belgeli Isıya Dayanıklı Elektrik Kablo Nikel Pltaed Bakır H05S-K 300 / 500V 180C
| Anma gerilimi: | 300 / 500v |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |

