Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
VDE0250 Elektronik ve Havacılıkta Zorlu Ortamlar için Rulo başına 100m ve Örgülü İletkenli Standart FEP Yalıtımlı Tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap seçenekleri: | 2X0,5, 2X0,75, 2X1,00, 2X1,25, 2X1,5, 2X2,00, 2X2,50, 3X0,50, 3X0,75, 3X1,00, 3X1,25, 3X1,50, 3X2,00 |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
Silikon Kauçuk FT-2 Alev TESTİ 0.5-4.0MM2 Elektrik Esnek İzoleli Tel
| renk: | tüm renkler mevcuttur |
|---|---|
| Sıcaklık: | -60-200C |
| Voltaj: | 600V |
Beyaz Renkli Elektrikli Ocak Teli, UL3075 10 Awg Örgülü Bakır Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
Isıtıcı Fırın için 600V 18awg Nikel Kaplama Bakır Tel UL3122
| model: | UL3122 |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır |
200C UL3122 Fiberglass Insulation Electrical Wire 2.66mm Dia For Heating Lead
| yalıtım: | Cam Elyaf ve Silcicone Kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
VDE0281 Endüstriyel ve ev aletleri için 300V nominal voltaj ve 180°C sıcaklıkta standart FEP yalıtılmış güç kablosu
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 2X0,5, 2X0,75, 2X1,00, 2X1,25, 2X1,5, 2X2,00, 2X2,50, 3X0,50, 3X0,75, 3X1,00, 3X1,25, 3X1,50, 3X2,00 |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
610m Katı PVC İzoleli Bakır Tel UL1007 Elektrik Bağlantı Kablosu
| İletken Malzeme: | Bakır veya Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Başvuru: | Isıtma, motor, trafo sargıları ve benzeri, elektrikli alet, mekanik ve elektrikli makine vb. |
| anma gerilimi: | 300V |
Klima UL1007 için UL Listeli PVC İzoleli Bakır Tel / Pvc İzoleli Kablo
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 80 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
PEFE TFE FEP İzolasyonlu Bakır İletken Teller 32AWG UL758
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL1330 600V Örgülü İletken FEP İzoleli Tel 200C Motor
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

