Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
UL5128 Mika İzoleli Tel 300V 450C 20 22 24AWG FEP Cam
| Kalem: | Mika yalıtımlı tel |
|---|---|
| yalıtım: | Mika + cam |
| Orkestra şefi: | Nikel kaplı bakır |
20 22 24AWG Mika İzoleli Tel 450C Yüksek Sıcaklık UL5107 Nikel Kaplama
| Kalem: | Mika yalıtımlı tel |
|---|---|
| yalıtım: | Mika + cam |
| Orkestra şefi: | Nikel kaplı bakır |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Kanca Tel UL10362
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
22 Awg Silikon Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL 3122 Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
0.75mm2 Stranded Silicone Rubber Insulated Wire 180C 41/0.254 VDE H05S-K
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
10KV UL3122 Flexible Electrical Wire 300V 200C Silicone Rubber Wire
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri Aydınlatma için 26AWG FT2 Mavi Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3069
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
UL Listelenen AWM UL3530 Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150 ℃ VEYA 200 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
UL3071 600V Fiberglas Silikon Kauçuk Tel 13AWG CCC Örgülü Kalaylı Bakır Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3252 Silikon Kauçuk Teller 600v 250C 22AWG FT2 Siyah Ev Aletleri İha Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |

