Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
2000Ft / ROLL UL3133 22awg Nikel Kaplama Bakır Fep Tel
| model: | UL3133 |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
16-32AWG Esnek İzoleli Tel Kalaylı Bakır İletken UL1860
| Nominal Gerilim: | 150V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | PFA |
16AWG UL3071 Kalaylı Bakır Örgülü Tel 600V Örgülü Fiberglas İzoleli Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
100m/ Rulo VDE UL3071 Örgülü Kalaylı Bakır Tel XLPE 600V
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
14awg Fiberglas Örgülü Elektrik Teli UL3071 600V XLPE Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
300v 200c UL3071 Bakır Elektrik Teli 10awg Örgülü Kalaylı Bakır Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Kahve Makinesi İçin Gıda Sınıfı Yüksek Sıcaklık Esnek Boru Silikon Kauçuk Kılıf
| Sıcaklık: | 180-250C |
|---|---|
| Voltaj: | 300-6000V |
| Ambalaj bilgileri: | Rulo başına 100m |
UL1726 26AWG PFA İzoleli Tel Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL1180 PTFE Tel 200C Yüksek Sıcaklığa Dirençli 12-32 AWG
| Sıcaklık derecesi: | 200 ° C |
|---|---|
| Tel şekli: | Yuvarlak |
| AWG Boyutları: | 12, 20, 22, 8, 24, 14, 16, 18, 26 |
16awg 450C Yüksek Sıcaklık Mika İzoleli Tel / Nikel Kaplama Bakır Tel UL5128
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 450 ℃ |
| yalıtım: | Bardak |

