Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
Elektrikli Aletler Silikon İzoleli Tel Örgülü İletkenli Süper Esnek
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
AWM3135 Yüksek Sıcaklık Elektrikli Ultra Esnek Silikon İzoleli Tel Isı Korumalı
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
UL3135 600V Fabrika Kaynağı Endüstriyel Makine Elektrikli Isıtma Elemanı Silikon İzoleli Bakır Tel Kablo
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
UL758 Kalaylı Bakır Silikon İzoleli Isıtıcı Tel 600V, AWG için Ebat Çeşitleri ile
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Tek Çekirdekli 2.5mm Kalaylı Bakır Örgülü Tel Alev Geciktirici
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Bakır iletken silikon kauçuk kablo yağ direnci 2.5mm
| ozon direnci: | - İyi. |
|---|---|
| Sıcaklık derecesi: | 200°C |
| Yağ Direnci: | - İyi. |
Bakır iletken silikon kauçuk kablo yağ direnci 2.5mm
| ozon direnci: | - İyi. |
|---|---|
| Sıcaklık derecesi: | 200°C |
| Yağ Direnci: | - İyi. |
Bakır iletken silikon kauçuk kablo yağ direnci 2.5mm 1.5mm 1mm
| ozon direnci: | - İyi. |
|---|---|
| Sıcaklık derecesi: | 200°C |
| Yağ Direnci: | - İyi. |
13 Awg 2.5mm Silikon Kauçuk yalıtılmış tel 100m Uzunluk 300v/600v Uygulamalar için
| karaya oturma: | 7x0,2 mm |
|---|---|
| Yağ Direnci: | - İyi. |
| Boyut: | 2,5 mm |
Alev geriletici silikon yalıtılmış tel yağ direnci 300V
| Rating Voltajı: | 300V/600V |
|---|---|
| Boyut: | 2,5 mm |
| tel tipi: | yalıtımlı |

