Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
UL 3122 300V İzoleli Tel Kablo Termoplastik Slicone Kanca Kalaylı Motorlu Kurşun
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Silikon Kauçuk ekstrüde |
| İletken malzeme: | Kalaylı Bakır |
UL10064 FEP Kablosu, Çoklu AWG Boyutları, 30V Anma Gerilimi ve Dahili veya Harici Bağlantı Kablosu için 105°C Sıcaklık Derecesi
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
Mikrodalga Fırın Alev Dayanıklı için Yumuşak Yüksek Sıcaklık Isıya Dayanıklı Elektrik Kablosu
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | 1-1mil ısıtma alaşımlı bakır |
600V Yüksek Gerilim İnce Kurşun Tel, FEP İzoleli Tel UL1901 200 ℃
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP |
12 AWG Kahve Makinesi Için Silikon Kaplı Fiberglas Örgülü Tel UL3074
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 12AWG |
22WAG UL1858 PFA Yüksek Sıcaklık Yalıtımlı Tel 150 Derece
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Fiberglas Örgülü Elektrik Kablosu silikon yalıtım teli Isı Korumalı
| Insulation: | silicone rubber |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26-20AWG |
26awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas İzoleli Tel ul3122 nikel kaplama bakır tel için sensör
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | Fiberglas |
8 Awg 125C Yüksek Gerilim XLPE Kanca Kadar Tel 600V UL3195 Isıya Dayanıklı
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
Far UL3251 250C Nominal Sıcaklık İçin Yüksek Sıcaklık Esnek İzoleli Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Nikel Kaplı bakır |
| Boyut: | 30-10AWG |

