Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
Dayanıklı 13 Awg Silikon Kauçuk İzole Tel 100m Uzunluk
| Yağ Direnci: | - İyi. |
|---|---|
| Boyut: | 2,5 mm |
| Kondüktör: | Bakır |
Esnek 13 AWG Silikon Kauçuk İzole Kablo Yüksek Sıcaklık 200°C Ev Aygıtları / Isıtma için
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Sıkıştırma Direnci: | Yüksek |
| ozon direnci: | - İyi. |
Dayanıklı 13 Awg Silikon Kauçuk yalıtım tel 100m Uzunluk İyi yağ direnci
| Yağ Direnci: | - İyi. |
|---|---|
| Boyut: | 2,5 mm |
| Şoför: | Bakır |
Elektrik Motorları Aydınlatma Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL758 Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
150C UL 305m/ Rulo Silikon İzoleli Tel UL3239 6KV 10KV Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Esnek Silikon Kauçuk Fiberglas Örgülü Tel 18AWG Örgülü
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
VDEH05S-K CCC Silikon Kauçuk İzolasyon Teli 450 750V 180C Elektrik İçin
| Nominal Gerilim: | 450 / 750V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 180C |
| Uygulamalar: | ısıtıcı/motor ve jeneratör/İHA/robot/endüstriyel güç vb |
Esnek çok çekirdekli VDE H05SS-F Silikon Kauçuk İzoleli Tel bağlama teli
| Anma gerilimi: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Yüksek sıcaklık esnek 20-26 Awg UL3140 Silikon Kauçuk İzoleli kalaylı bakır elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Çok AWG Esnek İzoleli Tel 1 Damarlı İletkenler Silikon Kauçuk Bakır Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon Kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |

