Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
UL3136 Silikon kauçuk yalıtılmış tel 150C nominal sıcaklık 300V nominal voltaj ve konserve bakır iletken
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon Kauçuk |
150 Santigrat 300V Silikon Kauçuk Tel İzoleli AWM3068 İnşaat 7 / 0.10mm
| Malzeme: | Kırmızı, siyah, yeşil, mavi, kahverengi, beyaz, sarı / yeşil, vb |
|---|---|
| İletken malzeme: | Bakır, bakır veya kalaylı bakır |
| Uygulama: | mekanik ve elektrikli makine vb |
300V Silikon Kauçuk İzolasyon Kablosu UL3122 24awg Fiberglas Örgülü Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri için 305 Metrelik Rulolar Halinde 200C Sıcaklık ve 300V Gerilim Dereceli Isıya Dayanıklı UL3122 Silikon Yalıtımlı Bakır Tel
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
| Nominal Voltaj: | 300 V |
UL3140 300V 150C Elektrik aletleri için konserve bakır silikon kauçuk ısıtıcı tel
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon Kauçuk |
Silikon Kauçuk Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL3122 300V 200C UL 758 Standardı
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk ve cam elyaf örgü |
Yüksek kaliteli UL 3122 300V 200C 16AWG 7 / 0.49mm Silikon kauçuk İzoleli Tel kablolar siyah kırmızı beyaz
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3122 flexible silicone electrical wire for electrical wire with red black white color
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3728 Silikon Kauçuk Teller 300v 200C 16AWG FT2 Siyah Ev Aletleri Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
Endüstriyel Fiberglas Örgülü Tel Silikon Kauçuk Yalıtım 600V 200C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |

