Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ copper conductor fep insulated wire ] eşleşme 400 Ürünler.
UL1859 PFA Wire 600V 150°C High Temperature Sensor Wire for Industrial and Medical Applications
| İletken malzeme: | Kalaylı Bakır / Gümüş Kaplama Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | PFA |
| Nominal Voltaj: | 600 V |
UL3068 Sertifikalı 300V Değerlendirilmiş Voltaj 305m/roll Kahve Makinesi Uygulamaları için Silikon Fiberglass örgü tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 16AWG, 18AWG, 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG, 28AWG, 30AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
UL8298 Sağlık ekipmanları ve yüksek sıcaklık uygulamaları için katı iletkenli ve yuvarlak şekilli PFA tel
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | PFA |
UL3123 150C 600V Ev aletleri ve ısıtıcılar için konserve bakır silikon kauçuk tel
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon kauçuk |
VW-1 alev geciktirici UL1591 yalıtımlı 28awg kanca
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-16AWG |
200C UL758 26AWG Kauçuk İzoleli Elektrik Teli
| Ürün adı: | Silikon Tel |
|---|---|
| boyut: | 12-26AWG 0,3-1,25 mm2 |
| Nominal Gerilim: | 600V |
UL3071 Sertifikalı 600V 200C Yüksek Sıcaklık Silikon Fiberglas Örgülü Tel, Konveksiyon Isıtıcılar için
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 200 Derece |
| İletken malzemesi: | Bakır |
Endüstriyel Uygulamalar İçin UL Standard Süper Yumuşak Silikon Pil Kablosu - 200°C Anma Sıcaklığı
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 1 AWG, 2 AWG, 6 AWG, 4 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 14 AWG, 12 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
UL Standart Pil Bağlantı Kablosu Yeni Enerji Uygulamaları için Yüksek Sıcaklık Yüksek Voltajlı Silikon Tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 2 AWG, 1 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 25mm2, 35mm2, 50m |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
Ev Aletleri Conne Fiberglas Silikon Kauçuk Kablo Isı Direnci 16 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |

