Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ copper conductor fep insulated wire ] eşleşme 400 Ürünler.
100m/ Rulo İHA 125C 600V XLPE Bağlantı Teli UL3196 XLPE İzolasyon Kablosu
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 125C |
| Standart: | UL758 |
Silikon Kauçuk UL3068 Fiberglas Örgülü Teller İzolasyon 30AWG
| Ürün adı: | UL3068 |
|---|---|
| yalıtım: | silikon kauçuk fiberglas örgülü |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
OD 4.92mm 9AWG XLPE Yalıtım Elektrik Teli UL3173 İHA sarı için
| Ürün adı: | UL3173 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
VDE 300V 0.35mm Silikon Kauçuk Medikal Tel UL758
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
Aydınlatma için 125 Derece UL3271 XLPE Yalıtım Kurşun 2AWG
| Ürün adı: | UL3271 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL3069 Sertifikalı 150C Sıcaklık Direnci 600V Rated Voltaj 305m/rolde silikon cam lif örgü tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap seçenekleri: | 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
UL3075 600V Rated Voltage 200C Rated Temperature 10AWG Diametresi Yüksek Esnek Silikon Kauçuk Cam Elyaf Dikiş Tel
| İletken Malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 10AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Lastik |
Endüstriyel Fiberglas Örgülü Tel Silikon Kauçuk Yalıtım 600V 200C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
UL3074 12AWG 200C 600V Yüksek Sıcaklıklı Silikon Cam Elyafı Pürüzlü Tel Fırın ve Kızartıcı için
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
Yüksek voltaj 450 / 750V VDE H05S-K 1.25mm2AWG Esnek Tek Çekirdekli Silikon Kauçuk siyah beyaz siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |

