Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ coated flexible insulated wire ] eşleşme 84 Ürünler.
Otomotiv 600V için 105C Elektrikli PVC İzoleli Bakır Tel Yağ Kanıtı
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
Aydınlatma için Bakır Örgülü İzoleli PVC Elektrik Teli UL1015 30AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
UL1015 Telli Elektrik Teli PVC İzolasyon Bakır İletken Aydınlatma İçin
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
2.5mm Esnek Elektrikli Bakır Kalaylı Tel Silikon Kauçuk İzoleli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL Listeli PVC İzoleli Bakır Tel / Klima İçin PVC İzoleli Kablo UL1007
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 80 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
İç İzolasyonlu Direnç Teli Beyaz Kalaylı Bakır AWM1007 Ev İçin
| Madde: | PVC yalıtımlı bakır tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 0,24-1,50 mm |
Elektronik Ekipman PVC Kılıflı Kablo, Yalıtımlı Güç Kablosu AWM1430 Dahili Kablolama
| İzolasyon: | XLPVC |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1.05-2.4mm |
600V AWM UL3512 8awg Silikon Kauçuk İzoleli Kablo
| Tek tel: | 0.05mm |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | Silikon lastik |
Çok Renkli PVC İzoleli Bakır Tel Saf Bakır İletken UL Sertifikalı UL1015
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 105C |
| İzolasyon: | PVC |
32-16AWG PVC yalıtımlı bakır tel ısıya dayanıklı elektrik kablosu UL1007
| İzolasyon: | PVC |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 32-16AWG |

