Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ coated flexible insulated wire ] eşleşme 84 Ürünler.
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Kanca Tel UL10362
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Elektrikli Esnek 20AWG 300V UL1007 Kalaylı Bakır PVC İzoleli Bakır Tel
| Model numarası:: | UL1007 |
|---|---|
| Uygulama:: | cihaz vb. için dahili kablolama |
| İletken Tipi:: | Örgülü |
200.C UL Listed Silikon Kapalı Tel 0.08 Ceket Siyah Beyaz Kırmızı Mavi Kahverengi Yeşil
| Material: | Silicone |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| Color: | Black, White, Red, Brown, Green, Blue |
Çeşitli uygulamalar için siyah ceketli ipli cam lif yalıtımlı bakır tel
| Ceket Rengi: | Siyah |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Ceket Malzemesi: | Fiberglas |
305m/ Rulo Fiberglas Nikel Kaplama Bakır Kablo UL3219 Silikon Kaplı Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Page not found, Please Back Home
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
Elektronik Ekipman için Kalaylı PVC İzoleli Bakır Tel 12 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
7x26 Elektriksel Uygulamalar İçin Cam Elyaf Kaplı Bakır Tel
| Rating Voltajı: | 600V |
|---|---|
| Şef ceketini.: | - Evet. |
| İletken Malzeme: | Bakır |
Alev geriletici silikon kaplı tel UL siyah bakır iletken listelenmiş RoHS uyumlu
| Jacket Thickness: | 0.08 |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| Conductor Type: | Tinned Copper |
2AWG 4AWG 6AWG 8AWG 10AWG 12AWG 14AWG 16AWG Esnek Cam Elyafları Pürüzlü Tüylü Bakır Silikon Kauçuk Tel
| CSA Sertifikalı: | - Evet. |
|---|---|
| İletken Tel: | karaya oturmuş |
| Rohs uyumlu: | - Evet. |

