Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ coated flexible insulated wire ] eşleşme 84 Ürünler.
Ev Aletleri İçin Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk Tel 0.5mm UL Awm
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL1592 FEP Silikon İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Kaplı Kalaylı Bakır
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200 derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
20 AWG Örgülü Silikon Kauçuk Örgülü Tel Kablo Bakır İletken Sanayi Teli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
PFA Kablolar ve Kablolar 6 - 16 AWG Yüksek Sıcaklıklı Esnek Silikon Kaplı Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
26AWG Pvc Insulated Cable UL1015 600V 105C Fire Resistant Cable
| Ürün adı: | PVC Tel |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | PVC |
26AWG Pvc yalıtımlı kablo UL1015 600V 105C yangına dayanıklı kablo
| Ürün Adı: | pvc tel |
|---|---|
| Şoför: | Kalaylı Bakır |
| yalıtım: | PVC |
10KV Yüksek Sıcaklık Isıtıcı Tel, Silikon Ceketli Tel UL3634 Kimyasal Dayanım
| Anma gerilimi: | 10000V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır tel |
Kalaylı VDE UL3223 Silikon Kauçuk Kaplı Tel Ev Aletleri
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
14 AWG Esnek Silikon Kaplı Tel UL3135 Motor Isı Direnci Kablosu
| Malzeme: | KALAYLI BAKIRLI SİLİKON KAUÇUK |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
Kırmızı UL3223 Silikon Kauçuk Kaplı Tel, Esnek Pirinç Ocak Tel Hava Direnci
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

