Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ coated flexible insulated wire ] eşleşme 84 Ürünler.
UL1333 FEP İzolasyon Kaplı Tel Kalaylı Bakır İletken 26AWG
| Ürün adı: | UL1333 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
PFA Kablolar ve Kablolar 6 - 16 AWG Yüksek Sıcaklıklı Esnek Silikon Kaplı Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Çift İzolasyonlu Bakır FEP İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Kablosu 22 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| iletken malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Led Işık İçin 0.75 mm Esnek Silikon Kauçuk Kaplamalı Esnek Tel VDEH05S-K
| Anma gerilimi: | 300V / 500V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel Esnek UL3241 Nem Geçirmez
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | nikel kaplı veya gümüş kaplı bakır tel |
250 derece silikon kauçuk yalıtımlı tel esnek çok çekirdekli tip ul4367
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Kauçuk Kaplamalı İzoleli Elektrik Teli, 20 AWG Örgülü Bağlantılı Tel Isıya Dayanıklı
| Adı: | Silikon elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3137 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Kırmızı UL3223 Silikon Kauçuk Kaplı Tel, Esnek Pirinç Ocak Teli Hava Direnci
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL1330 FEP Insulation high temperature appliance wire Tinned Copper Conductor 200C
| Ürün adı: | UL1330 30AWG FEP Yalıtım Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Yüksek Sıcaklık PFA Yalıtımlı Tel 26 AWG UL1859 Makara Ambalajı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |

