Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ blue pfa insulated wire ] eşleşme 120 Ürünler.
UL3223 150C Fiberglass Silicone Insulated Wire 300V For Electrical Appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
1.15mm Silicone Rubber Insulated Wire 250C UL3251 High Temperature
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
silicone rubber insulated wire 12-30AWG for electrical appliance with blace red color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
30AWG 600V PVC Insulated Copper Wire UL1015 105C Tinned Copper Insulated Wire
| Ürün adı: | PVC Tel |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | PVC |
UL758 250C Şubat Esnek Yalıtımlı Tel 24AWG Renk Beyaz Siyah Mavi
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Ev Aletleri / Isıtıcı için UL1710 Kahverengi PFA Telleri 600v 200c AWM1709 A / B
| Ürün adı: | PFA telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | PFA telleri rubbe Yalıtım Kablosu |
UL1727 PFA Telleri 600v 250c Aydınlatma / Ev Aletleri / Isıtıcı PFA Kaplı Tel
| Ürün adı: | PFA telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | PFA telleri rubbe Yalıtım Kablosu |
UL1727 PFA Kabloları 600v 250c Işıklandırma / Ev Aygıtı / Isıtma PFA Kaplı Kablo
| Ürün Adı: | PFA telleri |
|---|---|
| Şoför: | Kalaylı Bakır |
| yalıtım: | PFA kabloları sıvı yalıtım kablosu |
610m/ Roll Silicone Rubber Insulated Wire VDE UL3135 Flexible Silicone Wire 26AWG
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ° C |
| Adedi: | 3050M |
Electrical Appliance Silicone Rubber Insulated Wire 600V 18awg UL3134 150C
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

