Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ blue pfa insulated wire ] eşleşme 120 Ürünler.
Isıya Dayanıklı Tek Damarlı PFA Kılıflı Kablo Kalaylı Bakır MYSUN
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL Sertifikalı İzoleli Tel ve Kablo Yağa Dayanıklı UL10362 600V 250C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250C |
| İzolasyon: | PFA |
Yeşil Aydınlatma PFA İzoleli Kablo / Ceketli Tel UL10362 Yağ Dayanımı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| Volatge Testi: | 3KV |
150deg Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel Far 600V UL 3137 için 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Far 600V UL 3137 için 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel Esnek UL3241 Nem Geçirmez
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | nikel kaplı veya gümüş kaplı bakır tel |
UL3122 flexible silicone electrical wire for electrical wire with red black white color
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
24awg PFA Telleri Ul10486 Siyah 300v 250c Awm10486 Vw-1 Aydınlatma
| Ürün adı: | PFA telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | PFA telleri rubbe Yalıtım Kablosu |
Isıtıcı Ev Aletleri Işık için 26AWG 150V 200C Mavi PFA Teller UL758 AWM1860
| Ürün adı: | PFA telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | PFA telleri rubbe Yalıtım Kablosu |
UL1180 PTFE Tel 200C Yüksek Sıcaklığa Dirençli 12-32 AWG
| Sıcaklık derecesi: | 200 ° C |
|---|---|
| Tel şekli: | Yuvarlak |
| AWG Boyutları: | 12, 20, 22, 8, 24, 14, 16, 18, 26 |

