Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ blue pfa insulated wire ] eşleşme 120 Ürünler.
UL3219 0.78mm Silicone Rubber Insulated Wire 150C Nickel Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
150C UL Silikon yalıtılmış tel 305m/ Rulo Doldurulmuş Bakır Tel UL3239 6KV 10KV
| yalıtım: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 300V |
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 150C |
UL3142 Silicone Rubber Insulated Wire 150C 305m/ Roll Tinned Copper Electrical Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
200C UL Silicone Rubber Insulated Wire UL3240 305m/ Roll Tinned Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
150C UL 305m/ Roll Tinned Copper Wire UL3239 6KV 10KV Silicone Insulated Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
ev aletleri için elektrik esnek Tel UL3122 20awg 18awg 16awg
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 26AWG-16AWG, 0,3-1,25 mm |
ev aletleri ısıtma için elektrikli esnek UL3075 fiberglas silikon kauçuk bakır tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 10AWG |
Çin tedarikçisi ul3123 600v 150c silikon kauçuk kalaylı bakır tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 16awg-30awg |
UL10362 PFA Kaplamalı Yalıtımlı Tel 300V 250C Alev Geciktirici Aydınlatma
| İzolasyon: | PFA |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-4 / 0AWG |
Tek Çekirdekli UL1726 14AWG Kalaylı Bakır PFA Tel yalıtımlı
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |

