Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Esnek çok çekirdekli VDE H05SS-F Silikon Kauçuk İzoleli Tel bağlama teli
| Anma gerilimi: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Awm3122 Isı Direnci Silikon Fiberglas Örgü Kablo 300V
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Multicore Çapraz Bağlantılı Polietilen Kablo, 600v XLPE Güç Kablosu Küf Korumalı
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3271 |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
200C Yüksek Sıcaklık UL3122 18AWG Elektrikli XLPE Kablo 300V
| ad: | Silikon Tel |
|---|---|
| model: | AWM3122 |
| yalıtım: | XLPE |
UL Listelenen AWM UL3530 Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150 ℃ VEYA 200 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
600-750V XLPE yalıtımlı güç kablosu, 26 AWG bağlantı teli Ul758 Standart
| Şoför: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 600-750V |
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 150°C |
XLPE Yalıtım Halojen içermeyen Alev Geciktirici Kablolar 600V 150C Hava Direnci
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | XLPE |
Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel Esnek UL3241 Nem Geçirmez
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | nikel kaplı veya gümüş kaplı bakır tel |
UL758 AWG3135 Silikon Kauçuk İzoleli Kurşun Alev Oranlı 200C
| ad: | esnek silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |
Aydınlatma için 125 Derece UL3271 XLPE Yalıtım Kurşun 2AWG
| Ürün adı: | UL3271 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

