Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
XLPE yalıtımlı kablo UL3173 26-9AWG halojen ücretsiz 600 V 125C motor kurşun tel
| İzolasyon: | XLPE |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26-9AWG |
UL3266 300V 125C xlpe yalıtımlı kablo, UL sertifikalı yangına dayanıklı
| İzolasyon: | XLPE |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 32-10AWG |
Asit Direnci Silikon İzoleli Tel UL3530 150C Veya 200C Çalışma Sıcaklığı
| Adı: | silikon ceketli tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26-1AWG |
VW-1 alev geciktirici UL1591 yalıtımlı 28awg kanca
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-16AWG |
VDE onaylı silikon kauçuk yalıtımlı tel seçenekleri için N2GFAF 0.1-6.0sqmm
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 0.1-6.0sqmm |
H05S-K 0.75 Sq Mm Silikon Hook Up Tel, Yüksek Sıcaklık Aletleri Tel VDE Sertifikası
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 0,5-2,5 m² |
AWM3122 yüksek sıcaklığa dayanıklı kablo Silikon Cam Elyaf Kılıf Farklı Hacimler için Özelleştirin
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
250 derece silikon kauçuk yalıtımlı tel esnek çok çekirdekli tip ul4367
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
LED Aydınlatma Uygulaması için Sarı 22awg 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek Sıcaklık Esnek Multicore Kablo, PVC Kılıf Kablo FEP İzolasyon
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 105 ℃ / 180 ℃ |
| yalıtım: | FEP |

