Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v rubber tinned copper wire ] eşleşme 303 Ürünler.
UL3130 300V Rated Voltage 150C Rated Temperature Doldurulmuş Bakır İletici Silikon Kauçuk Cam Elyaf Döşeme Tel
| İletken Malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 18 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Lastik |
UL3122 300V değerli voltaj ve 200C yüksek sıcaklıklı silikon kauçuk yalıtımı ve konserve bakır iletkenli cam lif örgü tel
| İletken Malzeme: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 1,25mm2, 0,5mm2, 0,75mm2, 1,5mm2 |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon kauçuk |
UL3367 Kalaylı Bakır İletken Teller 300V 18AWG Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Kalaylı Bakır 26AWG Silikon Kauçuk Od 1.38mm Özelleştirilebilir
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Jeneratör için 200C UL3367 Kalaylı Bakır İzoleli Kablo 18AWG VDE
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
150C UL3136 Silikon Kurşun Tel Kalaylı Bakır 305m / Aydınlatma için rulo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
200C Tinned Fiberglass Insulated Copper Wire 305m/ Roll UL3241
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
UL3219 0.78mm Silicone Rubber Insulated Wire 150C Nickel Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Fiberglass Nickel Plated Copper Wire 150C UL3130 Silicone Rubber Insulated Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL5128 Mika İzoleli Tel 300V 450C 20 22 24AWG FEP Cam
| Kalem: | Mika yalıtımlı tel |
|---|---|
| yalıtım: | Mika + cam |
| Orkestra şefi: | Nikel kaplı bakır |

