Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v rubber tinned copper wire ] eşleşme 303 Ürünler.
Esnek VDE 150mm Fiberglas İzoleli Bakır Tel 300V
| yalıtım: | Fiberglas |
|---|---|
| Kaplama: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
20awg esnek UL 3132 Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel kalaylı bakır tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
22 Awg Silikon Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL 3122 Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
AWM3136 20 AWG Silikon Tel, Kırmızı Yüksek Gerilim Silikon Bakır Tel
| ad: | 20 AWG Silikon Tel |
|---|---|
| model: | AMW3136 |
| yalıtım: | Silikon lastik |
300V 20AWG 150C Silikon İzoleli Tel UL3140 Kalaylı Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
300V 150c 22awg Silikon Kaplı Bakır Tel UL758
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 22AWG |
150C UL Silikon yalıtılmış tel 305m/ Rulo Doldurulmuş Bakır Tel UL3239 6KV 10KV
| yalıtım: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 300V |
| İsimlendirilmiş sıcaklık: | 150C |
FT2 Alev Silikonlu Bakır Tel Test Ucu 24AWG 600V UL Esnek UL3135 Örgülü
| Marka adı: | MYSUN |
|---|---|
| Model numarası: | UL3135 |
| Yalıtım Malzemesi: | silikon lastik |
Ev Aletleri için IATF Fiberglas İzoleli Bakır Tel 20AWG 600V UL3069
| Ürün adı: | UL3069 |
|---|---|
| yalıtım: | silikon lastik |
| orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Ev aletleri ve aydınlatma için CCC AWM3133 Silikon Kauçuk Far İzoleli Tel
| ad: | 22 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

