Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v rubber tinned copper wire ] eşleşme 303 Ürünler.
Isıtma ev aletleri İÇİN VDE 300V 0.35mm Silikon Kauçuk Tıbbi Tel UL758
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
8awg Kalaylı Bakır Esnek AWM Kablosu UL758 Silikon Kauçuk
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Fiberglas İzoleli Örgülü Kalaylı Bakır Tel 1.68-2.66mm Çap AWM3122
| İzolasyon: | Cam Elyafı ve Silisikon Kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken tipi: | telli |
Silikon elektrik iç bağlantı telleri 150C 300v kalaylı bakır teller ve kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
22 AWG Yumuşak Silikon Kablo Kablo Kalaylı Bakır Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Far 600V UL 3137 için 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL 3512 Silikon Kauçuk Teller 1mm 40/0.18mm Kalaylı Bakır Teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Silikon Tel Kablo UL3512 Kalaylı Bakır Teller 2.5mm Silikon Kauçuk Teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Yüksek Sıcaklık Silikon Tel 200c 1.5mm 30/0.25mm Kalaylı Bakır Teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Kalaylı Bakır CCC UL3133 305m / Rulo Silikon İzoleli Tel ev aleti
| ad: | 22 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

