Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
silicone rubber insulated wire 12-30AWG for electrical appliance with blace red color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
UL3219 0.78mm Silicone Rubber Insulated Wire 150C Nickel Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
13 Awg 2.5mm Silikon Kauçuk yalıtılmış tel 100m Uzunluk 300v/600v Uygulamalar için
| karaya oturma: | 7x0,2 mm |
|---|---|
| Yağ Direnci: | - İyi. |
| Boyut: | 2,5 mm |
UL3136 silicone rubber insulated wire Tinned Copper For Lighting with black color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
30AWG 150C VDE Silikon İzoleli Tel UL3132 Kalaylı Bakır İletken Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
26AWG Fiberglas FT2 Alev Esnek Elektrik Teli UL3122 Örgülü
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Dayanıklı 13 Awg Silikon Kauçuk İzole Tel 100m Uzunluk
| Yağ Direnci: | - İyi. |
|---|---|
| Boyut: | 2,5 mm |
| Kondüktör: | Bakır |
2.5 mm silikon kauçuk yalıtılmış tel yüksek gerilimli uygulamalar için
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| tel tipi: | yalıtımlı |
| ozon direnci: | - İyi. |
2.5 mm silikon kauçuk yalıtılmış tel yüksek gerilimli uygulamalar için
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Kablo Türü: | yalıtımlı |
| ozon direnci: | - İyi. |
Dayanıklı 13 Awg Silikon Kauçuk yalıtım tel 100m Uzunluk İyi yağ direnci
| Yağ Direnci: | - İyi. |
|---|---|
| Boyut: | 2,5 mm |
| Şoför: | Bakır |

