Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
VDE Silikon Esnek Yalıtımlı Tel 26AWG 0.48mm Kauçuk Fiberglas Örgü Kablosu
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 250C |
| Teslimat süresi: | 7-15 gün |
Alev geriletici silikon yalıtılmış tel yağ direnci 300V
| Rating Voltajı: | 300V/600V |
|---|---|
| Boyut: | 2,5 mm |
| tel tipi: | yalıtımlı |
22AWG 300V UL3122 Esnek Silikon İzoleli Tel FT2 Alev
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3122 300V 26AWG Örgülü Silikon İzoleli Tel FT2 alev Testi
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Çok Renkli Esnek İzoleli Tel E239689 UL 1592 FEP İzolasyon Uzun Ömür
| Ürün adı: | UL 1592 FEP yalıtımlı yüksek sıcaklık l direnci elektrik bağlantı teli |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL 3122 300V 24AWG 7 / 0.16mm İzoleli Tel Kablo Termoplastik Slicone tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3122 20AWG İzoleli Tel Kablo Termoplastik Slicone tel sarı kırmızı yeşil
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
300V 150C Flexible Electrical Wire UL1333 26AWG FEP Insulated Wire
| Ürün adı: | UL1333 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
7.3N/Mm2 Çekim Gücü FEP yalıtılmış tel 0.25mm yalıtım kalınlığı
| yalıtım kalınlığı: | 0,25 mm |
|---|---|
| İmpedans: | ≤20Ω/km |
| Yanıcılık: | UL VW-1 |
Sıcaklığa dayanıklı 7.3N/mm2 FEP yalıtımlı tel Beyaz Renk 0.25mm yalıtım
| Temperature Range: | -60℃~200℃ |
|---|---|
| Tensile Strength: | 7.3N/mm2 |
| Resistance: | ≤2.5Ω/km |

