Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
200c 300v Stranded PFA Insulated Wire UL1726 Flexible Hook Up Wire
| Ürün adı: | UL1726 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
300V 20AWG 150C Silikon İzoleli Tel UL3140 Kalaylı Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Yüksek performanslı FEP yalıtılmış tel bakır ileticisi 300V değerli voltaj ile
| Sıcaklık aralığı: | -60°C~200°C |
|---|---|
| Dış çapı: | 2,5 mm |
| Rezistans: | ≤2,5Ω/km |
Elektrikli Uygulamalar İçin Etkili 300V Silikon Kauçuk İzole Tel
| Alev geciktirici: | - Evet. |
|---|---|
| tel tipi: | yalıtımlı |
| Yağ Direnci: | - İyi. |
Elektrikli Uygulamalar İçin Etkili 300V Silikon Kauçuk İzole Tel
| Alev geriletici: | - Evet. |
|---|---|
| Kablo Türü: | yalıtımlı |
| Yağ Direnci: | - İyi. |
Elektrikli Uygulamalar İçin Etkili 300V Silikon Kauçuk İzole Tel
| Alev geriletici: | - Evet. |
|---|---|
| Kablo Türü: | yalıtımlı |
| Yağ Direnci: | - İyi. |
10KV UL3122 Flexible Electrical Wire 300V 200C Silicone Rubber Wire
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Fiberglass Nickel Plated Copper Wire 150C UL3130 Silicone Rubber Insulated Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
LED Aydınlatma Uygulaması İçin Sarı 22awg 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Far 300V UL3223 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

