Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 300v flexible insulated wire ] eşleşme 271 Ürünler.
E239689 26AWG FEP Insulation Wire UL1332 Nickel Plated Copper Conductor
| Ürün adı: | UL1332 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
7.3N/mm2 Geniş sıcaklık aralığı olan alev gerileyici FEP yalıtılmış tel
| Color: | White |
|---|---|
| Tensile Strength: | 7.3N/mm2 |
| Product Name: | FEP Insulated Wire |
UL VW-1 Bakır iletkenli FEP yalıtılmış tel -60°C'den 200°C'ye kadar sıcaklık aralığı
| Insulation Thickness: | 0.25mm |
|---|---|
| Conductor: | Copper |
| Temperature Range: | -60℃~200℃ |
Nickel Plated FEP Insulation Wire E239689 UL1332 26AWG Copper Conductor
| Ürün adı: | UL1332 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
E239689 UL1332 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplamalı Nikel Kaplama Bakır İletken
| Ürün adı: | UL1332 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
İzoleli Tel 22AWG Tel Yüksek Sıcaklık Teline 450C Ulaşın
| madde: | Mika yalıtımlı tel |
|---|---|
| yalıtım: | Mika + cam |
| Kondüktör: | nikel kaplı bakır |
UL3223 150C Fiberglass Silicone Insulated Wire 300V For Electrical Appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Yüksek uzatma FEP yalıtılmış elektrik tel 300V UL VW-1 Yanıcılık
| Yanıcılık: | UL VW-1 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Rating Voltajı: | 300V |
Esnek VDE 150mm Fiberglas İzoleli Bakır Tel 300V
| yalıtım: | Fiberglas |
|---|---|
| Kaplama: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL3223 150C Silikon İzoleli Tel 300V Nikel Kaplama Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |

